pl
Szukaj

Oferty pracy

Multifarb Spółka z o.o. w Rzeszowie

Zatrudni pracowników

 pełnosprawnych   i   niepełnosprawnych

na stanowisku:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

  • obsługa magazynu (przyjmowanie i wydawanie towarów w systemie WMS) kontrola dostaw,
  • obsługa mieszalnika farb,
  • załadunek i rozładunek towarów przy pomocy wózków widłowych elektrycznych lub spalinowych,
  • prawidłowe składowanie, znakowanie  i przechowywanie towarów

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętność obsługi komputera,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej,

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • motywacyjny system wynagradzania – płaca zasadnicza + premia
  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego lub rehabilitacyjnego                                                                                                                                                                                                                                                                                        Osoby zainteresowane spełniające powyższe wymagania prosimy

          o przesyłanie CV na adres kadry@multifarb.pl lub kontakt na tel. 17 8504109

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  prowadzonego przez Multifarb Sp. z o. o. w Rzeszowie zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)”