pl
Szukaj

Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zastępca Głównej Księgowej

Miejsce pracy: Rzeszów

Twoje zadania:

  • bieżąca weryfikacja, dekretacja i księgowanie dokumentów,
  • sporządzanie deklaracji VAT, VAT-UE, JPK,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych, w tym grupy kapitałowej,
  • prowadzenie sprawozdawczości statystycznej,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi - US, ZUS, NBP,
  • rozliczanie leasingu operacyjnego i finansowego,
  • rozliczanie PFRON i ZFRON.

Wymagania:

  • minimum 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości średniej wielkości przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowego w oparciu o polską ustawę o rachunkowości,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne w zakresie rachunkowości,
  • dobra znajomość obsługi komputera i programu MS Excel,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • orzeczenie o niepełnosprawności – mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowy o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą.

     Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego zawierające klauzulę:„ wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz.) na adres email: kadry@multifarb.pl do dnia 31 maja 2017 r.