pl
Szukaj

Sprzedaż dla odbiorców przemysłowych

Marcin Murjas
Menedżer Działu Przemysłu
tel. (17) 85 04 112
kom 604 445 855
email: mmurjas@multifarb.pl

Ewelina Ziółek
Referent ds. Handlu
tel. (17) 85 04 144
email: eziolek@multifarb.pl

Natalia Majchrowska
Doradca Techniczno-Handlowy
tel. (17) 85 04 119
kom 728 491 702
email: nmajchrowska@multifarb.pl

Mateusz Krasowski
Doradca Techniczno-Handlowy
tel. (17) 85 04 119
kom 728 491 667
email: mkrasowski@multifarb.pl

Sprzedaż dla odbiorców przemysłowych:
Farby Proszkowe

Jerzy Rusin
Doradca Techniczno-Handlowy         
tel. (17) 85 04 148
kom. 604 261 941                                             
email: jrusin@multifarb.pl

Sprzedaż dla odbiorców przemysłowych:
Przemysł Metalowy i Antykorozja

Janusz Sadleja
Doradca Techniczno-Handlowy 
tel. (17) 85 04 120
kom 604 445 587
email: jsadleja@multifarb.pl

Krzysztof Trojanowski
Doradca Techniczno-Handlowy 
tel. (17) 85 04 146
kom 606 965 619
email: ktrojanowski@multifarb.pl

Sprzedaż dla odbiorców przemysłowych:
Przemysł Drzewny i Meblowy

Aleksander Maślak
Doradca Techniczno-Handlowy 
tel. (17) 85 04 116
kom 604 449 706
email: amaslak@multifarb.pl

Eugeniusz Surmacz
Doradca Techniczno-Handlowy 
tel. (17) 85 04 117
kom 602 363 501
email: esurmacz@multifarb.pl

Multifarb © 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW