pl
Szukaj

Pierwszy Diament dla firmy MULTIFARB !

Pierwszy Diament dla firmy MULTIFARB !
02.02.2017 r.
Na Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu 2017

Dnia 21 stycznia br. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie - odbył się finał konkursu Lider Polskiego Biznesu, na którym Business Centre Club nagrodził najlepszych polskich przedsiębiorców.

Na Wielkiej Gali Prezesi 11 firm otrzymali Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, a nominacje do nagrody wręczono 23 przedsiębiorstwom. Laureaci Złotych Statuetek, którzy utrzymali swoją silną pozycję na rynku, ubiegali się o Diament do Złotej Statuetki.

Wśród tak znamienitych, najlepszych polskich firm, znalazła się spółka Multifarb, która na ręce Prezesa Zarządu  - Józefa Bigosa otrzymała Pierwszy Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Ta prestiżowa nagroda jest uwieńczeniem nie tylko wysokich wskaźników ekonomicznych, ale również wysokiej jakości usług, nowoczesności oraz dbałości o środowisko naturalne i zaangażowanie w działalność charytatywną.

To wyjątkowe wydarzenie w świecie biznesu, zaszczycili swoim udziałem m.in.: Prezes BCC Marek Goliszewski, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Jerzy Kwieciński, profesor Jerzy Buzek, poseł do Parlamentu Europejskiego Janusz Lewandowski.

Źródło: BCC

Fot. BCC

Relacja z Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu BCC 2017 >>>

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA!

Multifarb © 2020 - wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij komunikat