pl
Szukaj

Realizacja projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich

Realizacja projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich
24.09.2021 r.
Dofinansowanie projektu z UE

Tytuł projektu: „Wdrożenie do produkcji innowacyjnego, wielowarstwowego materiału opakowaniowego na bazie tektury falistej”

Opis projektu: Projekt obejmuje zakup 2 nowych środków trwałych - Drukarki fleksograficznej pięciokolorowej oraz Automatycznej sztancy płaskiej, które będą wykorzystywane podczas procesu produkcyjnego innowacyjnego wielowarstwowego materiału opakowaniowego.

Cel projektu: Celem strategicznym projektu jest wzrost konkurencyjności firmy MULTIFARB Sp. z o.o. poprzez wdrożenie do produkcji wyników własnych prac badawczo-rozwojowych w postaci innowacyjnej technologii wykonywania wielowarstwowych opakowań transportowych oraz uruchomienie produkcji nowego asortymentu produktów, innowacyjnych w skali świata, w postaci opakowań z wielowarstwowego materiału opakowaniowego na bazie tektury falistej z folią pęcherzykową lub pianką elastyczną z tworzywa sztucznego.

Planowane efekty: Wprowadzenie na rynek nowego produktu w postaci opakowań z wielowarstwowego materiału opakowaniowego na bazie tektury falistej z folią pęcherzykową lub pianką elastyczną z tworzywa sztucznego.

Wartość projektu: 5 082 849,12 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 1 800 000,00 PLN

 

Projekt „Wdrożenie do produkcji innowacyjnego, wielowarstwowego materiału opakowaniowego na bazie tektury falistej” (umowa o dofinansowanie nr RPPK.01.04.01-18-0101/19-00), realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2014 – 2020, w ramach  Osi Priorytetowej I Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.4. Wsparcie MŚP, Poddziałanie 1.4.1 Dotacje bezpośrednie

Multifarb © 2022 - wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij komunikat