pl
Szukaj

Pion ds. Sprzedaży Detalicznej

Marek Kiełboń
Menedżer ds. Sprzedaży Detalicznej
tel.: 17 85 04 142
mobile: 660 778 795
e-mail: mkielbon@multifarb.pl

Joanna Kwiatkowska
Kierownik Centrum Sprzedaży Multifarb Rzeszów (ul. Handlowa 4)
tel.: 17 85 04 245
mobile: 660 778 763
e-mail: jkwiatkowska@multifarb.pl

Andrzej Bienias
Kierownik Centrum Sprzedaży Multifarb Jasło
tel.: 13 44 38 715
mobile: 668 013 562
e-mail: abienias@multifarb.pl

Małgorzata Augustyn
Koordynator Sprzedaży Detalicznej (Mielec, Kolbuszowa)
tel.: 17 58 63 232
mobile: 660 778 567
e-mail: maugustyn@multifarb.pl

Wojciech Pietrzak
Z-ca Kierownika Centrum Sprzedaży Multifarb Mielec
mobile: 660 778 536
e-mail: wpietrzak@multifarb.pl

Piotr Sarzyński
Kierownik Centrum Sprzedaży Multifarb Jarosław
tel.: 16 62 24 611
mobile: 604 237 010
e-mail: psarzynski@multifarb.pl

Rafał Borowiecki
Centrum Sprzedaży Multifarb Kolbuszowa
mobile: 503 989 242
e-mail: rborowiecki@multifarb.pl

Helena Sikora
Kierownik Centrum Sprzedaży Multifarb Dębica
mobile: 600 891 392
e-mail: hsikora@multifarb.pl

Agnieszka Kudła
Kierownik Centrum Sprzedaży Multifarb Rzeszów (ul. Lubelska 46)
tel.: 17 863 59 05
mobile: 572 024 417
e-mail: akudla@multifarb.pl

Monika Mokrzycka-Zielonka
Centrum Sprzedaży Multifarb Sanok
mobile: 511 649 474
e-mail: mmokrzycka@multifarb.pl

Obsługa inwestycji

Maciej Kosiba
Doradca Techniczno-Handlowy
mobile: 795 586 540
e-mail: mkosiba@multifarb.pl

Bożena Wróbel
Doradca Techniczno-Handlowy
mobile: 511 232 422
e-mail: bwrobel@multifarb.pl

Multifarb © 2020 - wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij komunikat