pl
Szukaj

Pion ds. Sprzedaży Hurtowej

Sprzedaż do sklepów i hurtowni

Agnieszka Cieśla-Dziura
Menedżer Działu Dystrybucji
tel.: 17 85 04 128
mobile: 660 778 617
e-mail: aciesla@multifarb.pl

Barbara Rykała
Specjalista ds. Handlu
tel.: 17 85 04 127
e-mail: brykala@multifarb.pl

Klaudia Jakubek
Specjalista ds. Handlu
tel.: 17 85 04 137
e-mail: kjakubek@multifarb.pl

Krzysztof Pliś
Przedstawiciel Handlowy
tel.: 17 85 04 137
mobile: 606 428 264
e-mail: kplis@multifarb.pl

Daniel Taradyś
Przedstawiciel Handlowy
mobile: 666 017 665
e-mail: dtaradys@multifarb.pl

Rafał Gajdek
Przedstawiciel Handlowy
mobile: 606 965 579
e-mail: rgajdek@multifarb.pl

Konrad Frydrych
Przedstawiciel Handlowy
mobile: 602 459 769
e-mail: kfrydrych@multifarb.pl

Sylwester Cwynar
Przedstawiciel Handlowy
mobile: 604 053 352
e-mail: scwynar@multifarb.pl

Dział przemysłu

Marcin Murjas
Menedżer Działu Przemysłu
tel.: 17 85 04 112
mobile: 604 445 855
e-mail: mmurjas@multifarb.pl

Ewelina Ziółek
Referent ds. Handlu
tel.: 17 85 04 144
e-mail: eziolek@multifarb.pl

Sprzedaż dla odbiorców przemysłowych:
Farby Proszkowe

Jerzy Rusin
Doradca Techniczno-Handlowy
tel.: 17 85 04 148
mobile: 604 261 941
e-mail: jrusin@multifarb.pl

Andrzej Drozd
Przedstawiciel Handlowy
tel.: 17 85 04 119
mobile: 728 491 667
e-mail: adrozd@multifarb.pl

Sprzedaż dla odbiorców przemysłowych:
Przemysł Metalowy i Antykorozja

Janusz Sadleja
Doradca Techniczno-Handlowy 
tel.: 17 85 04 120
mobile: 604 445 587
e-mail: jsadleja@multifarb.pl

Krzysztof Trojanowski
Doradca Techniczno-Handlowy 
tel.: 17 85 04 146
mobile: 606 965 619
e-mail: ktrojanowski@multifarb.pl

Karolina Róg
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 17 85 04 120
e-mail: krog@multifarb.pl

Sprzedaż dla odbiorców przemysłowych:
Przemysł Drzewny i Meblowy

Aleksander Maślak
Doradca Techniczno-Handlowy
tel.: 17 85 04 116
mobile: 604 449 706
e-mail: amaslak@multifarb.pl

Eugeniusz Surmacz
Doradca Techniczno-Handlowy
tel.: 17 85 04 117
mobile: 602 363 501
e-mail: esurmacz@multifarb.pl

 

Multifarb © 2020 - wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności.

Zamknij komunikat