pl
Szukaj

Oferty pracy

Multifarb Spółka z o.o. w Rzeszowie zatrudni pracownika

na stanowisku:

Grupa Kapitałowa Multifarb w Rzeszowie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Informatyk

Opis stanowiska:

- administrowanie stacjami roboczymi i serwerami: Windows, Linux,

- administrowanie  i konfigurowanie sieci komputerowej,

- administrowanie systemem klasy ERP,

- diagnozowanie problemów i konfigurowanie sprzętu pod kątem potrzeb stanowisk pracy.

Wymagania:
- wykształcenie informatyczne lub pokrewne,

- znajomość budowy sprzętu komputerowego,

- prawo jazdy kat.B

Mile widziane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znajomość obsługi baz danych SQL

- orzeczenie o niepełnosprawności

Cechy idealnego kandydata:
- zaangażowanie w pracę,
- samodzielność, kreatywność,
- umiejętność analitycznego myślenia

- umiejętność pracy w zespole,
Zapewniamy:
- zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
- możliwość rozwoju w profesjonalnym zespole,

- uczestnictwo w ciekawych, pełnych wyzwań projektach.

- dodatkowe świadczenia: pakiet medyczny, fundusz socjalny.

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres  kadry@multifarb.pl  lub kontakt telefoniczny 660 778 604

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Multifarb Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Handlowej 4, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018, poz. 1000 ze zm.) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L119 t. 59, 4 maja 2016).

Jednocześnie, gdy wyrażasz taką wolę prosimy o dopisanie: Wyrażam także zgodę na przetwarzanie przez Multifarb Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

„Informujemy, że Administratorem danych jest Multifarb Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Handlowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy w związku z tym przed wysłaniem dokumentów aplikacyjnych zapoznać się z szczegółowymi informacjami zawartymi w „klauzuli informacyjnej dla osoby rekrutowanej”